Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: kemp Boban letos
Text: Evo rozhodně jsem neměla v úmyslu tě vystrašit, nebo odradit.Některé lidi odradí i to, že neměli v kuchyňce struhátko,cedník a podobně " důležité " věci. V podstatě v každém karavanu i stanu základní věci jsou,včetně hrnců , talířů atd. To, že něco z toho chybí, je proto, že to ti před tebou rozbili, nebo odvezli. Ano i to se stává. Jednou jsme měli sousedku, která byla úplně vedle z toho, že tam není struhátko a proto nemohla udělat okurkový salát! Vůbec jí nenapadlo, že zeleninu může jen nakrájet, přece se svět nezboří když místo nudliček budou kostičky.Tak zejména tohle jsem měla na mysli, když jsem radila nenechat se otrávit tím co chybí. Jinak se jak v karavanu ,tak i stanu bydlí celkem pohodlně, vždyť tam chodíš vlastně jen spát. Jinak jsi pořád venku. A nevěř tomu, že do kempu jezdí jen ten, kdo si nemůže dovolit hotel.Já tam jezdím právě proto, že už mám plné zuby toho být stále za "dámu" s mejkapem a v kostýmku. Tady ráno vstanu a nemusím se malovat ani oblékat, prostě jsem svá, celý den v plavkách, šátku, nebo triku. Oblíknout se musíš vlastně jen když někam jedeš.
Nejsem žádná dvacítka, už mám svůj věk, lecos mě bolí a lecos už nezvládnu, mám ráda pohodlí, které nám dnešní svět poskytuje a přesto dám kempu přednost (i přes nějaké to nepohodlí) před hotelovým servisem. Toho jsem si užila víc než dost a kemp mi dává nádhernou volnost a svobodu. Zkus to a uvidíš.
Přidáno:3.9.2010 08:35
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist