Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: kemp Boban letos
Text: Evo, když jsem jela poprvé do kempu, tak mé obavy byly větší než těšení na dovolenou a váhala jsem, jestli vůbec jet. Po strastiplné, problémové cestě byl první dojem hrozný. Ani jsem nemohla usnout a byla pevně, ale opravdu pevně rozhodnutá ráno odjet do hotelu. Ničím nerušený spánek,ráno nádherný klid jen se zvukem cikád a vrkáním hrdliček, byl balzámem na duši.Sedla jsem si s hrnkem kafe a bulila a bulila. Kemp mě dostal.
V karavanu(od jiného provozovatele, ne od p.Felbingera) byla jakž takž funkční jen lednička a postele, vše ostatní bylo buď poškozené, nebo chybělo úplně. Stůl se nedal používat, protože mu upadly všechny nohy. A mohla bych se závadami pokračovt dál.
Správce nám zapůjčil malý stoleček, abychom se měli vůbec kde najíst. Přes to všechno jsme tam strávili krásných 11 dnů a rádi se tam vracíme.Jde o to , nenechat si zkazit dovolenou věcmi a situací, která se dá zvládnout. Jak už jsem psala výše, vše vynahradí prostředí. Když je nějaký problém, stačí si vzpomenout, za jakých podmínek jsme prožívali dovolené u Baltu v NDR a byli jsme spokojeni, že jsme u moře.Podle hesla co mě nezabije, to mě posílí.
Takže pokud nejsi vyloženě cimprlína, která musí mít vše na zlatém podnosu a partner není rejpal, který by ti v případě nějakých " problémů " vyčítal jak blbě jsi vybrala, klidně do toho jdi a uvidíš. Třeba pak řekneš "už nikdy jinak".
Přidáno:2.9.2010 15:21
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist