Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Pes pri mori
Text: Taky mám pejska a svůj život bych si bez pejsanů představit nemohla, sice jsme ho u moře neměli, ale chci spíše reagovat na ty kočky, kterých při našem pobytu v Omiši - Dučích bylo opravdu víc, než dost. Denně nám chodily k apartmánu, neustále se motaly kolem pláží, pletly se pod nohy a když je člověk pohladil, tak hned sekly pacinama - nevychovanci. A na ně si nestěžuje nikdo - což je fakt zajímavé, když si vemete kolik nemocí kočky přenáší a pochybuji, že je chorvatští majitelé nechávají očkovat nebo odčervovat. Načež všichni pejci, kteří přijíždějí k moři musí mít mezinárodní průkaz - tudíž jsou očkovaní a naprosto zdraví. A velice pochybuji, že majitel, který si svého pejska vezme k moři po něm neuklízí. Já se teda s žádnými bobíky na pláži nesetkala a to tam denně pobíhal malinký jorkšírák, ze kterého byli lidé spíše nadšeni, než aby jim vadil. A náš největší zážitek z dovolené byl ten, když jsme večer šli na pláž a kříženec retrívra skákal do vody za kamínky, které mu házely děti, můj syn se samozřejmě přidal, pejsek byl naprosto nadšený. Pořád dokola snad hodinu skákal po hlavě do vody, děti se smály a když je to přestalo bavit, pejsek stál ve vodě dál a čekal, kdo další mu hodí kamínek. Bylo to fakt nádherné. A nesmály se jen děti, ale i dospělí z toho měli kino. PS děti byli chorvati, němci a češi 2-5 let a bez problému se všechny domluvily :-)
Přidáno:31.8.2009 20:39
Autor: Jana (neregistrovaný)

Zpět na téma "SE PSEM NA PLÁŽ"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist