Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Pes a dovolená u moře?
Text: Tak takovouhle idiotinu jsem už hodně dlouho nečetl. Nedá mi to, na toto je třeba reagovat. Nejprve se představím, jsem pejskař, měl jsem NO, potom jezevčíka, dva voříšky a teď mám labradora. Když jsem si pořídil labradora, jeli jsme na dovolenou k moři - do Bulharska, autem. Šel jsem se radiť s veterinářem, kvúli cestě a tak - je to 1500 km - bydlím na Slovensku. Veterinář na mne koukal jako na blbce, ne proto, že chci psa na dovolenou, ale proto, že mám obavy. Jeho rada byla jednoduchá, pane pes žije s člověkem několik tisíc let. Potřebuje vodu, žrádlo, proběhnout ... Když ty podmínky jsou pro Vás vyhovující, měly by být i pro psa. Sledujte ho v aute, jak se chová, to Vám napoví, když nebude něco v pořádku. Dvakrát jsem byl se psem v BG, cesta tam trvala dva dny - vždy se někde zastavíme cestou a přespíme, nazpět to jedu za 24 hodin. Ne proto, že bych musel, ale po 2 týdnech dovolené jsem v takové kondici, že mi to nedělá sebemenší problém, i když na cestu nazpět si plánuju též dva dny. Takže moje rada: - žádné trápení, pokud připravíte normální podmínky. A ty jsou - psa mám v kufru - mám kombíka, osvědšila se mi plátěná bouda - dobře větrá a Asta nemá snahu čumět "přez sedačky" dopředu (síť předélujíci prostor se mi osvědčila mnohem méně. Dcera má malého psa, té se nejlépe osvědčují kšíry s bezpečnostním zapínáním do zapínání bezpečnostního pásu. Dále zastavuji minimálně každé dvě hodiny (tak jako i kvúli sobě a manželce) - Asta se vždy proběhne, dostane napítˇ.
Přidáno:31.1.2010 10:49
Autor: Štefan (neregistrovaný)

Zpět na téma "SE PSEM NA PLÁŽ"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist