Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Pag, Novalja
Text: Ahoj, já bych vám také doporučila raději ubytování ve Strašku. Lze si tam pronajmout zařřízený stan, chatku, nebo mobilhoum.K moři pak máte 10 až 300 m.Čas který ztratíte cestou z Liburnije do Straška je delší než doba příprava jídla ve vybavené kuchyňce.A pak, v kempu jste pořád hned u vody a "domů" na sváču si odskočíte kdykoliv. Pokud budete mít štěstí, tak dostanete ubytování téměř na pláží a jste stále jednou nohou v moři.Nemusíte mít ale obavy pokud by jste museli jít těch třista metrů. Je to cesta z kopečka a pořád ve stínu,příjemná procházka. Dříve jsem také jezdila po světě jen do hotelů a do Chorvatska jsem nechtěla.Pak jsme jednou z nouze zvolili Pag a teď už jinam nechci!Nemusím se stále převlíkat, kdykoliv si můžu odběhnout a zase se vrátit k vodě, klídek pohoda. Když si doma předem sestavíte a promyslíte jídelní lístek, tak vám příprava jídla zabere minimum času.Ani nemusíte všechny potraviny tahat z domova vše lze dokoupit v pohodě na místě.Ceny jsou v průměru asi o třetinu vyšší./ ne všechno/.Je to srovnatelné s cenou polopenze v hotelu,ale jídlo máte kdykoliv celý den podle své chuti.Nebo si občas skočíte na večeři, či Pizzu v kempu nebo při večerní procházce do města. Prostě Straško je moje srdeční záležitost. Přeji poho dovču. M
Přidáno:9.5.2009 10:31
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pag, Novalja"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist