Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Brela Stomarica
Text: Môžem sa opýtať čo sa vam nepáčilo v tom apartmane?ved je na velmi dobrom mieste krasny výhlad,všade okolo vás zelen,kvety,je pravda že neviem kolko ste platili,ale ako pozeram ich cenník tak 120e.je ozaj vela.
my sme tam boli 2 týždne od 26.06.platil som 56e 2dosp.a 2deti,ale aké bolo naše prekvapenie ked sme prišli a otvorili nam dvere a všetko bolo nové,celu zimu prerábali domáci,a na nete maju ešte stale stare fotky.wifi,klima,televizia,a k moru cca 50metrov,neskutočne milí domáci.problem bol ten že sme mali ubytko na 8 nocí a ešte sme chceli ostať,poctivo som 2 dni hladal ubytko no ale to bola katasrofa volno bolo len bud daleko-vysoko od mora cena 50e ale ozaj otras,a potom čo bolo ešte volne tak tam chceli 100e čo bolo podla mna dosť!vo vedlajšom dome bol volný apartman pre 6os.ozaj na úrovni ale s majitelom sa nedalo zjednávať,a tu nám pomohla pani domáca,ktorá dohovorila majitelovi,ja som si sním popil a posledný den k nám prišiel že sa môžeme unho ubytovať,a za tú istu cenu ako sme platili predtým 56e!!!!!!!a to je prosím hned prvý dom od mora terasa priamo na more,krásna kúpelna na úrovni,ale zasa postel vrzgala aj pri nádychu a výdychu,ale čert to vem za takú cenu.takže naša dovolenka bola na 110%.samozrejme som v posledný den zaplatil zálohu aj na bud.rok.týmto sa chcem podakovať Bibe,aj Radekovi.ja a ešte my sme boli v Sčite,min rok to bola jakiruša ale tam už len na večeru lebo je to na neporovnanie.
Přidáno:26.7.2010 02:04
Autor: Aron (neregistrovaný)

Zpět na téma "Brela Stomarica"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist