Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Čiovo alebo Pag?
Text: Nazdar John,
zaujal ma tvoj prispevok...planujeme ist totiz 2 dospele rodiny(ziadne male deti) na dovolenku,ale nevieme sa rozhodnut kam..boli sme min. leto na ostrove Pag,v meste Pag..a strasne sa nam tam pacilo,kedze sme tam nasli krasnu zatoku,bol tam relativne klud,vyhlad na more z apartmanu(lacne ubytko)...a navyse vecer sme sa mohli prejst po korze,cize aj nocny zivot celkom fajn....vedel by si mi doporucit nieco podobne??? moje kriteria-aby to nebolo daleko,zatoky s cistou vodou,lacne ubytko(do 13eur na osobu za noc)...a vyhlad na more z balkona.......rozhodovali sme sa nad Crikvenicou(je blizko,su tam vraj ciste zatoky..ale pocasie je tam vraj velmi premenlive,to nas odradza)...potom sa rozhodoujeme nad Biogradom na mori...bol si tam niekedy? (je tam vraj velmi pekne,nocny zivot..odradza ma fakt,ze vyhlad na more z apartmanov tam je priam nulovy...navyse podla mapy cesta k plazam moze byt v rozmedzi 800m-1,3km..co sa mi zda dost)......a ako poslednu moznost som rozmyslal prave nad ostrovom Pag,mesto Mandre..koli cistej vode,a pocasiu...odrazda ma fakt,ze vecerny zivot tam je asi veelmi slaby..asi tam nieke korzo co? cestovat do novaljie sa nam koli tomu nechce.....tak ak mozes tak daj nejake to info...popripade ak vies poradit ine vhodne miesto..budem rad...mozes mi odpisat aj na moj mail - swayze99@gmail.com vdaka
Přidáno:20.7.2010 18:57
Autor: patrik (neregistrovaný)

Zpět na téma "Čiovo alebo Pag?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist