Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: dovolenka s malími detmi (8mesačné-4 a 5 ročné)
Text: no neviem mi sme boli pred 2 rokmi na blind (mali sme zarezervovany hotel na tyzden pri Biograde na moru,ale isli sme skor o 4 dni)s 5 ročním synom,isli sme vecer dorazili sme ráno okolo 8hod,vsetko ok,slnko este neprazilo,infocentra prave otvarali,takze sme sa hned isli spýtat ci maju nieco pre nas 2dospelí+dieta,Nemali sme velké naroky(predsa sme chceli ubytko iba na tri noci,potom by sme aj tak isli do hotela),podmienka bola aby sme boli blísko mora do 100 m,stacila aj malá izba pre dvoch. A vtom to zacalo,ak aj nieco mali tak nieco na kopci cca 500m k moru ,alebo nic.Takto sme skusali po pobrezi,vsektky infocentra s jednej dedinky do druhej.Uz bolo 10 hod a stále nič.Tak sme zacali zhanat individuálne.Vystúpit s auta,vypitovat sa(nic ,znova do auta prejst par 100 metrov a to iste do okola uz bolo vonku 30C,malí v aute uz bol nesvoj chcela sa vykúpat v mori,plakal,zena tiez nervozna..Tak sme skúsili este posledny apartmán .,kde mali pre nas malú izbu(ledva 2 postele a skrina)ale mala samostatnú kúpelnu a ešte domáci(ináč francúzi,čo nám vyhovovalo,lebo sme sa vedeli dohovrit po fran,) nam poskytli detsku postielku za smiesnu sumu izba/20 euri.Nedaleko bola pláž(piesočnatá!!),takže nakoniec všetko dopadlo dobre,akurát že už bolo 12hod.(4 hodiny sme zhánali ubytko)Vtedy som povedal na blind a hlavne s malymi detmi nikdy viac!!!! Vedel som, ze nižsie okolo Makarskej je to v pohode,ale to sme uz mali daleko od hotela,tolko sa nám nechcelo cestovať.Pokracujem dalej....
Přidáno:7.7.2010 14:18
Autor: krisz (neregistrovaný)

Zpět na téma "dovolenka s malími detmi (8mesačné-4 a 5 ročné)"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist