Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: male malebne ostrovy v Juznej Dalmacii
Text: Zdravim vsetkych Chorvatsko-milovikov. Tiez sa tam vraciame, aj na tie iste miesta, aj radi skusame nove a cestujeme po narodnych parkoch, horach aj mesteckach. Ideme teraz po druhykrat na Hvar. Nase tuzby su jednoznacne kludne a ciste miesto, pekna priroda, ziadne magistraly, dikoteky, obchody (len najnevyhnutnejsie, samozrejme). Mame v plane po pobyte na Hvare navstivit aj nejaky mensi malebny ostrov. Poznatky diskutujucich mi napovedali, ze stali by za to Lastovo, Mljet, Solta, Vis. Mala by som na skusenych "ostrovanov" otazku, ktory ostrov by odporucali najviac a preco. Vopred dakujem za odpoved. Dalej ma zaujima, ci ma niekto skusenost aj s dopravou z Hvaru na tieto ostrovy. Zatial mi to totiz vychadza tak, ze aj ked nejaky trajekt Stari Grad a prislusny ostrov je, tak je tam jedine mozno pristupit ako pesi turista, auta na tych "medzizastavkach" zrejme nenakladaju. Vyzera to tak, ze je nutne sa dostat z Hvaru spat na pevninu (Split, Drvenik, Peljesac) a nasadnut na novy trajekt ... trosku sa pri tom obavam casu (cakanie) a aj ceny. Preto by som uvitala skusenosti inych. Dakujem a vsetkym prajem kludnu a nicim nerusenu dovolenku na/v/pri Jadrane.
Přidáno:10.6.2010 12:38
Autor: Ivka (neregistrovaný)

Zpět na téma "male malebne ostrovy v Juznej Dalmacii"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist