Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Hvar-Sučuraj
Text: Dobrý deň,Sučuraj je obec na Hvare,kde je trajektový prístav.Nikdy sme priamo tam neboli ubytovaní,iba sme sa prešli po mestečku pri čakaní na trajekt.Mestečko je maličké,pláže sú kamenisté,nejaké vyžitie pre deti som si nevšimla.Nevýhodou je jeho izolácia,od ostatných miest na ostrove.Určite sa oplatí prejsť ďalej po ceste,ktorá vedie stredom ostrova a hľadať ubytovanie na severnej(ak hľadáte mestečká s promenádami a trocha nočného života),alebo prejsť v dedinke Pitve cez tunel na južnú stranu ostrova(ak hľadáte kľud a krásne kúpanie.)Dá sa samozrejme,tieto miesta navštíviť aj výjazdmi zo Sučuraju,ale cesta je dosť úzka,strmé kopce-bez zábradlia,pre menej skúsených šoférov dosť náročná.Tak neviem,či by sa vám chcelo robiť takéto výjazdy-hlavne s deťmi.Ďalšia možnosť je chodiť na pevninu do Drveniku,čo nie je asi veľmi ekonomické.Môj názor je taký-keby som mala ísť na Hvar a ostať v Sučuraji-určite budem sklamaná.To je však môj subjektívny názor,niekomu sa tam možno páči.Prajem vám šťastnú voľbu!
Přidáno:7.4.2010 10:00
Autor: Dada (neregistrovaný)

Zpět na téma "Sucuraj"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist