Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Kam s malými dětmi?
Text: Súhlasím s ADMINOM.

A naopak, opäť nemôžem súhlasiť s pánom Vítkom. Už tu odsúdil skupinku psíčkarov, pre ktorých je prirodzené brať si do Chorvátska so sebou svojho štvornohého priateľa. Pretože on to tak jednoducho nerobí...

A teraz opäť - pán Vítek sa skrátka kŕčovito drží hesla, že podľa seba súdim teba.
Tak len na vysvetlenie: môj syn rozhodne nie je rozmaznaný. Do Chorvátska nenosíme žiadnu techniku, ani PC, ani notebook, ani DVD či TV. To nepotrebujeme. Napriek tomu môjmu synovi ,,len" more nestačí. Od útleho detstva ho totiž more nepriťahuje, nezaujíma, nefascinuje. Je skôr po manželovi, t. j. ťahá ho to na hory, na túry, do lesa. K moru sme ho brávali najmä kvôli alergiám, ale on sa s mušličkami nezahral, nebavilo ho to. Prečo sme boli šťastní, že sme zavítali práve do Medulinu, kde bol lunapark. To bolo presne to, čo môj syn hľadal, potreboval.

A to je aj odpoveď pre autorku príspevku. Nám sa v Meduline páčilo, bývali sme v hoteli, ktorý mal rodinnú atmosféru. Pláž bola štrková, more pozvoľné. V letovisku jazdil vláčik a boli tam kolotoče, kde sa moje dieťa vyšantilo. Večer bola príjemná prechádzka do centra mestečka, na zrmzlinu či zákusok.
Od kamarátky som zasa počula chválu na Nin pri Zadare. Pieskové pláže, pozvoľný vstup, zrejme aj nejaké tie atrakcie. Ale viac k tomu povedať neviem, tak možno poradí niekto, kto tam bol.
Přidáno:17.9.2009 14:10
Autor: Mirka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kam s malými dětmi?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist