Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: 10 NAJHORŠÍCH miest na Jadrane
Text: Luis, ale aj to čo uvádzaš Ty, sú veľmi subjektívne kritériá :-).
Špinavé more - čistota mora je ovplyvnená kadečím a môžeš mať jednoducho smolu a prísť do lokality vtedy, keď tam bol niekto nedisciplinovaný, vyčíňalo počasie, alebo...
Viď diskusia o Rogoznici, dva po sebe nasledujúce príspevky:
Rogoznica je krásná (loňská zkušenost). Byl jsem ubytovám v části Lozica. K moři asi 100m - krása. Ale co mě překvapilo, bylo špinavé moře :-( Myslel jsem si, že to je nějaký chvilkový úlet, ale bylo to skoro každý den. Ke břehu byly zaneseny igeliťáky a různý jiný humus (mastnota apod.) Podle mne vypouštěli bordel z lodí a ke břehu to zanesly nějaké proudy. Ještě jsem to v takové míře v Chovatsku nezažil (jezdím tam, na různá místa, od 88 roku). Autor: tomri
Datum: 15.5.2009 10:42
Email: -


Re: Re: ROGOZNICA Údaje o příspěvku
Vloni v září jsme byli taky v Lozici a moře bylo čisté. Chodili jsme se koupat spíš dozadu směrem k Zečevu nebo jezdili gumákem až k tomu ostrůvku Jaz. Tam byla voda úplně suprová. Autor: Pavluša Datum: 15.5.2009 11:20 Email: -
Přidáno:17.7.2009 17:58
Autor: Mia (neregistrovaný)

Zpět na téma "10 NAJHORŠÍCH miest na Jadrane"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist