Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Podgora
Text: Tak jsem se vrátil po 10-ti dnech z Podgory. Kdo tam jedete a máte obavu jaké je počasí, tak to klidně hoďte za hlavu. Po celou dobu našeho pobytu bylo 35-38 st. C ve stínu a nejlépe bylo kolem 21:00 hod., kdy teplota klesla tak 30 st. ve stínu a už se nechalo někam jít a v klidu posedět. Nedoporučuji chodit na slunce v pravé poledne, kdy je na přímém slunci tak kolem 5O stupňů!!! Ubytování jsem měl s rodinou v pensionu Vanja, který je za konobou Klemič a je cca. 100 metrů od moře v klidnější části Podgory u starého přístavu. Apartmány jsou směrem k moři, tak i ke krásnému pohoří Biokovo. Všechny mají balkon a jsou stíněné stromy s obalenými citrony. Na stravu doporučuji restauraci Vruja, která je hned vedle restaurace Obala na hlavní promenádě. Vstřícná, rychlá a příjemná obsluha, velké porce a hlavně polední menu za 30 lasiček a výběr od kuřecích plátků na grilu po pizzu až k mořským potvorám( dělají super chobotnice na grilu). Já jsem si vždy dal jednoho Tuborga za 16 a manželka prý velice dobré bílé domací víno 0,5 L za 40. Když bude mít někdo zájem můžu přidat další informace, nebo rady o nádherném městeču Podgora. Naše volba po příští dovolenou je jasná a jednoznačná PODGORA. Všem přeju krásnou a pohodovou dovolenou.
Přidáno:3.8.2009 10:39
Autor: Sása (neregistrovaný)

Zpět na téma "Podgora"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist