Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: STARA BAŠKA
Text: Ahoj, do St.Bašky vyrážíme 1.7. ve dvou, pokud chcete nějaké kontakty na ubytování mohu přeposlat komunikaci s místníma i místní malou cestovkou, myslím že jsem vygooglil snad všechny možné nebo nemožné ubytování v tomto místě.Mám taky spoustu fotek atd atd. Osobně jsem sehnal ubytko v apartmanu za 40€ pro dva, pár metrů od pláže.Levněji to bohužel nešlo, ale tohle se nám z fotek líbilo, tak jsme jej brali.Je potřeba počítat s tím že je to ostrov a 40€ za dva není až taková paleta.Pan domácí byl po telefonu velmi ochotný a při mém dotazu,jestli chce zálohu na rezervaci se jen hlasitě zasmál a lámanou angličtinou mi vysvětlil, že to nepovažuje za nutné, věří mi a není žádný zlatokop :) Bohužel však má svou stálou klientelu, díky níž jsem musel poupravit svůj odjezd o dva dny dřív, abych se vešel do jeho rezervaček, ale můžu mu zkusit napsat jestli nemá volno a jak by to měl s ubytkem pro rodinku. Jinak Pláž je tam kousek, je to poblíž toho pkotviště lodí(oproti jiným ubytováním ve St. Bašce, kde je přístup na pláže docela z kopce). Jinak přeju super dovo, už se taky těšíme.
Přidáno:24.5.2009 21:24
Autor: velkypepa (neregistrovaný)

Zpět na téma "STARA BAŠKA"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist