Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Pro Vítka
Text: Dobrý den,Vítku dovoluji si Vás oslovit,protože jsem četla několik Vašich příspěvků a myslím,že o Chorvatsku mnohé znáte,chystáme se poslední týden v srpnu do Chorv.s ročním mimi prosím zda by jste mě mohl doporučit nějaké místo jen né až jih tam jsme byli nádhera,ale ted chcem zvolit kratší cestu.Přemýšlela jsem o Istrii,ale v tomto foru jsem se nic moc o ní nedočetla spíš mě to odradilo.Tak Přemýšlím ještě o Zadar.riviéře,krku nebo tam někde nevíte prosím o nějakém krásném místečku????A ještě jedna otázka je možné sehnat ubytko cca 25-30 eur za dvoulůžk.apartmán????dle internetu a hledání na netu se mě to totiž zdá nemožné a 40euro se mě teda fakt dávat nechce.Vždy jezdíme více lidí takže máme apartmán pro 8až 10lidí a to nás stálo vždy do 10eur za osobu a bylo to dole na jihu okolí Omiše,tak se mě zdá příšerný ted platit za dva 40!!!!moc Vám děkuji za jakoukoli informaci.
Přidáno:19.5.2009 10:30
Autor: Vladi (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pro Vítka"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist