Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: reference
Text: Bohuško, pletete si pojmy a dojmy. Nikomu nevnucuji kolik má utratit, jen a to nejsem sám co mám tento názor ohledně dovolená v chorvatsku za 20000kč se mi zdá celkem nereálné. Copak jsem někde napsal že musíte chodit do restaurace na každé jídlo, pokud vím tak nenapsal. To že jsem prezentoval svůj názor na svou představu dovolené pokud vím ještě není vnucování. O luxusu tady čtu poprvé také od Vás, každý máme představu o luxusu jinou. Pro mě je to třeba klídek a pohoda moci strávit 14dní pouze se svou rodinou bez tel. a starostí okolo firmy. Jen tady tvrdím že si já a moje rodina podle nás zasloužíme dovolenou podle naší představy jak jsem již napsal v příspěvcích shora uvedených.Správně jste napsala že je tohle fórum o příspěvcích, já svůj napsal a to že vy si ho vyložíte jako povel k útoku je vaše věc. O tom že bych hanil karavan Nenci také nevím, asi jste trošku více hipotetická a za to já nemůžu. To že chci ženu kterou miluji zbavit na čtrnáct dní vaření a dalších každodeních starostí je v mých očích projev lásky a poděkování že se o nás starala perfektně a bez řečí celý dlouhý rok tak jakýpak luxus, u mě je to vděk. A za to že Vám to vadí já nemůžu, a abyste byla v obraze tak nejsme žádní rozežranci nebo zbohatlíci. O uštvanosti tady také bohužel nic napsané nebylo, jen je to o tom pohodlí a klídku když nemusí kuchtit a přemýšlet co bude i když rychlovkou chystat na oběd nebo večeři nehledě na to že stejně celý den nejsme poblíž místa kde bydlíme.Přeji hezkou dovolenou
Přidáno:14.2.2009 23:40
Autor: Luky (neregistrovaný)

Zpět na téma "reference"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist