Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: S kočárkem k pláži v RUSKAMENU
Text: Petro a Datlíku,velmi vám děkuji ale minul.týden jsem již zaplatila zálohu,jestli jet na toto místo jsem řešila skoro měsíc dopisovala jsem si i s lidmi z tohoto fora a právě díky ním jsem se rozhodla.Majitel byl hodně ochotný,vlastně nejvíc ze všech s kterými jsem jednala poslal mě neskutečně fotek a informací i když souhlasím s tím jak hezky zpívají když ptáčka lapají tak snad mám opravdu zjištěno a to nejen od majitele,ale také od lidí,kteří tam již byli/přímo v tomto apartmánu), že k moři vede již zminovaná asfaltka,která je samozřejmě zpátky do kopce.A co se týče té magistrál. ano souhlasím je to velká problematika nejenom v Ruskamenu.Bohužel ted,už můžu jen doufat,že se nám tam bude líbit a nebudem zklamaný....... Datlíku Vás moc prosím o zmíněné foto a kontakt,problém je v tom,že jsme dvě rodiny celkem 8lidí a máme vždy jeden velk.apartmán se spol.kuchyní a 3ložnicema.A ještě něco na závěr k tomu ubytování loni jsme byli v Dugi-Ratu přes cestovku a myslím,že nic horšího nás potkat nemohlo - ubytování daleko od moře,na pláži stará zrezivělá továrna a přímo nad pláží zmíněná rušná magistrála ale i přesto dětem se tam líbilo a nakonec i my jsme odjížděli s pocitem hezky strávené dovolené(v žádném případě netvrdím,že to je krásné místo jen doufám,že ted to přece jen bude hezčí místo což právě hodně lidí potvrdilo, že pláže jsou tam hezké......)
Přidáno:26.1.2009 00:11
Autor: Míša (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ruskamen"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist