Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hvar - Ivan Dolac
Text: Ahoj Iva, skúsim teda odpovedať. My sme bývali v apartmáne priamo pri hlavnej pláži a apartmán vyšiel cez cestovku na 55 €. Priamo by to bolo lacnejšie ale nechcel som to nechávať na náhodu a v plnej sezóne sa ťažko nájde úplne vyhovujúce ubytovanie. Takto sme vedeli do čoho ideme. Cesty, čo sa týka povrchu nie sú tak hrozné a podľa mňa tam prejde každé auto aj keď možno občas treba obísť menšiu priehlbinu. Tak ako som už písal odporúčam trajekt Split - St. Grad. Je to pohodlnejšie a cesta až k Jelse je široká a rovná. Do Ivan Dolaca sa potom odbočí smer Pitve kde je už cesta úzka a je potrebná opatrnosť. Tu občas je potrebné aj zastaviť ale vodiči sú ohľaduplní. Čo sa týka čistoty mora, tak to sa môžete spoľahnúť. More je super čisté aj keď občas nejaké smietky sa objavia. Pláže sú štrkové, takže pohoda. Písal som o miestach mimo pláže kde to nie je nič moc. Na druhej strane ostrova - Vrboska nedaľeko Jelsy, sú na brehu kamenné platne kde sa dá pohodlne ležať. Premávka na cestách bude určite v septembri už bezproblémová. Prajem šťastnú voľbu a príjemnú dovolenku.
Přidáno:27.7.2009 12:29
Autor: Karol (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ivan Dolac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist