Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hvar - Ivan Dolac
Text: Dobry den,potrebovala by jsem vedet neco o dovolene na ostrove Hvar.Jede tam nekdo taky v tuto dobu?Nemohla by jsem se pripojit?
Jedu tam kolem 19.9.2009 a jedu tam uplne poprvni.Potrebovala by jsem vedet jestli tam najdu ubytovani v Apartmanu pro 2 lidi,nemam zadnou domluvenou rezervaci a jedu tam na slepo.
Muzete mne napsat,kde by to bylo nejlepe se ubytovat tak nanejvys 10metru od more a kde by jsem mohla parkovat auto hned u domu? Jake jsou tam cesty po Ostrove? Mam BMW 5 a to je dost nizke nad zemi a jeste ve sportovni uprave a tak mam strach,jestli muzu jet po tamnich cestach s timto autem,aby jsem nechytla nekde o spodek vozu.
Muzete mne navrhnout pekne misto,kde je to spis o samote a neni takovy ruch lidi? Videla jsem na internetovych strankach pekne mesto(oblast) na Hvaru Zavala,vite neco o tom? Kolik asi stoji v tuto dobu v zari ubytovani pro 2 osoby v Apartmanu?Maji tam i rucniky a nadobi sklenice,talire hrnce a toaletni papir?
Chtela by jsem jet z Drveniku trajlerem a musim tam byt uz drive? Mela by jsem tam byt kolem 6 rano a je tam v tuto dobu uz otevreno a treba od kdy jsou odjezdy v tuto dobu?
S pozdravem a krasny den Vam preje Iva. Muzete mne nekdo napsat na muj mail: blume1@seznam.cz
Přidáno:22.7.2009 10:14
Autor: Iva (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ivan Dolac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist