Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Dnes jsem se vrátil z Promajny
Text: Dobrý den, tak zaplatil jsem si v cestovce ubytko v apartmánu Dukič C, které bylo proti apartmánům B dražší o cca 5 tis. Paní v cestovce nám tvrdila že naše apartmány jsou situované do vrchních pater, kdy nám ale nemůže zaručit výhled na moře. Zaplatil jsem docela hodně peněz tzn. i za 6 leté dítě cenu jako za dospělého a smířil jsem se, že budu mít výhled buď na moře nebo na hory. Taktéž nám tvrdila že apart. C jsou novější jak A a B ( což taky není pravda). Po našem příjezdu jsme dostali ubytování v přízemí. Kde byl za terasu považován postavený stůl a lavice před dveřmi apartmánu. Takže jsem si připlatil za luxus sedět na "terase" a nechat se při pití kávy otloukat lehátkama lidí, kteří se zrovna vraceli z pláže. Denně jich byly desítky. O tom, vytáhnout žaluzie a mít denní světlo v pokoji se nám taky mohlo jenom zdát, pokud člověk chtěl mít nějaké soukromí. Tuto "terasu" jsme sdíleli ještě s vedlejším aprtmánem ( 4 členou rodinou), kteří pro jistotu nechodili ven vůbec. Když jsme se jich ptali co na to říkají, tak byli nešťastní. Samozřejmě jsme to na začátku hned reklamovali s tím, že půjdem i do levnějšího Studia, ale o patro výše. Bylo nám delegátkou sděleno, že je obsazeno. Na naši reklamaci nám majitel nechal postavit k naší lavici a stolu pár květináčů s rostlinami a malé zábradlíčko, to vše se slovy, "že se máme více otevřít světu" ( děkuji, nechci se "otvírat" a nechat si koukat do talíře). Jde mi o to, že v cestovce neměla paní vůbec přehled o tom kde jsou
Přidáno:2.8.2010 10:34
Autor: lolo (neregistrovaný)

Zpět na téma "Promajna"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist