Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Dnes jsem se vrátil z Promajny
Text: Dobrý den dnes jsem se vrátil z Promajny (3 km od Bašky vody), tak píšu zkušenosti. Porvé jsem jel s cestovkou( Vítkovice tours ) a už to nebudu nikdy opakovat. Vždycky jezdím individuálně a letos jsem udělal vyjímku. Je to podstatně dražší a ubytování nás tak trochu ( hodně )"převezli". Jinak Promajna ubytování cena od 50 do 90 EUR ( záleží jak blízko jste vody ). Pláže a příroda kolem moc hezké a jde si najít místo, kde není přelidněno. Pěkné procházky kolem moře do Bašky V. a směrem na Makarskou. Celodenní výlet lodí na Hvar a Brač spojený s koupáním na pláži Zlati rat vyjde dospělého 150 Kuna, dítě polovina a do 6 let zdarma. Na lodi jsou podávány grilované makrely zdarma.
Cesta - poprvé přes Maďarsko - na hraničním přechodě Letenye maďaři zdržují, tak jsme stáli cca 2 hodiny. Při cestě zpět do ČR kolony u tunelu Sveti rok - další 2 hodiny popojíždění. Nutno podotknout, že jsem jel, jak se mění turnusy, což nemusí platit jak člověk jede individuálně.
Ceny v Promajně - Ochucená voda Jana 8,9 Kuna
- Zmrzlina 6 kuna
- Pizza od 30 kuna
- Pivo Karlovacko 12-15 kuna
- Presso s mlékem od 10 kuna
- ovoce a zelenina na tžnici - vše o více jak polovinu dražší jak u nás.

to je celkové shrnutí, kdo má nějaké dotazy k Promajně a okolí, tak rád zodpovím ( pokud budu vědět )
Přidáno:1.8.2010 14:40
Autor: lolo (neregistrovaný)

Zpět na téma "Promajna"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist