Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Moščenička Draga
Text: Dobrý den, v pátek jsme se vrátili z MD, tak se chci podělit se zkušenostmi. Je to tam opravdu moc hezké a to jsem zastánkyně Dalmácie.Jenže jsme yjížděli jsme 6.8. na blint... a to byla chyba. Obešli jsme touris agentury a nikde nám nic nenabídli, všude plno.Pokud tedy nepočítám nabídku 1,5 km od pláže.Jeli jsme se tam podívat,byl to přízemní nebo lehce podzemní apartmán s výhledem do křovin.Chodili jsme dlouho, všude obsazeno a otázku "proč jste nezavolali předem" jsme slyšeli mockrát.Bylo 10 večer a vnučka byla ospalá. Nakonec vše dopadlo OK, zavolal mi majitel, se kterým jsem mejlovala ještě doma a odmítla jeho nabídku na apartmán 600 m od pláže :-) Přijel pro nás, apartmán byl nový, hezký,40E za noc, tak jsme byli šťastní, že máme kam složit hlavu. Pak jsme si už jen žívali. Bezva dovolená a nakonec se dá i těch 20 minut na pláž. My jsme stejně jezdili i jinam,protože byla plná i po 10.8.jak hlavní,tak malé skalnaté i ta poslední-Sv.Ivan. Učarovala mi pláž v Brceči-nádhera.Taky ve Svete Marině je to úžasné.
Jen jsem byla v MD na všech plážích překvapená tím časným stínem, opravdu, sluníčko bylo nejdéle do 18 hodin.Cesta bez problémů, je to blízko. Škoda, že dovolená netrvá 2 měsíce :-)
Ilona
Přidáno:23.8.2010 14:58
Autor: Ilona (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist