Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Moščenička Draga
Text: Tak jsme se vrátili z Mošćéničky o něco se podělím.;-) Musim tedy říct, že zmrzka perfektní - už dlouho jsem tak výbornou zmrzlinu neměla. V autocampu nám vycházel karavan, pes, auto, dva lidi na 41euro,tak jsme zašli do infa a tam nám paní našla apartmán za 30euro(dráž jsme nechtěli), když ale přijel pán z apartmánu a já vyndala našeho pejska(Německý ovčák) z auta, rychle se vrátil do kanclu a zavolali nám úplně někoho jiného. Tak jsme jeli kousek za camp paní Frankovic (asi 200m)do úžasného apartmánu pro 4lidi za 30euro, kde jsme mohli jíst vína kolik chtěli, pejsek mohl běhat po velké, krásné zahradě atd. prostě opravdu skvělý domácí.To nám fakt vyšlo. Trochu nás zarazilo jak moc fouká(nevím jak je to přes léto) a že slunce v pět už zaleze za hory.:-)Jinak pláže super(na září dosti plno).V životě jsem se nesetkala s tolika sršněma, ale tam je to asi normální. Dost jsme chodili do hor, takže kdo je na tůry a jezdí na kole, tak tam ideální místo.;-)
Pane takemusu,videli jsme možná paní Frankovic (starší cca 80let,hubená, ohnutá paní?),má tam skvělýho kočičáka s ouškama dolů.Jak je to s tou silnicí - neruší vás to tam?
Přidáno:13.9.2009 22:58
Autor: Millie (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist