Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: moščenička draga
Text: Zdravím z t.č.prosluněné Moravy.

Díky za bleskovou reakci na můj mejl,i za nabídku konzultace co se kempování týká.
Též jsem si položil otázku,zdali si neřežete větev sám pod sebou,doufejme ale,že nenastane hromadný exodus Čechů do M.D.Co se týče vámi zmiňovaného"piš si radši na webu o těch svých autech",jsem pro,je to i se synem,náš největší společný koníček,mimo jiné.
Ještě se vrátím k M.D.,co zde asi nezaznělo,nebo jsem to přehlídnul,jak to řešíte se stravováním,vařením a pod?
Vozíte s sebou k frau Frankovič i plyn. vařič?Na každodenní stravování v místních restauracích,to tam asi nebude,že?Dál píšete co se šnorchlování týče, že je na co se dívat?To by bylo super,posledně jsme byli na Mali Lošinj,tam bylo pod vodou skoro mrtvo,ani mušličky,vyjma pár mořských okurek a ježků.
A poslední věc,jak to vypadá v místním kempu?Na webu jsem našel jen zevrubné informace,sice s cenníkem,ale s minimem fotek a doplňujících informací,co se možnosti pronájmu karavanu týče,soc.zařízení a.p.
Všechny Vás zdravíme,hlavně vaši jistě velmi tolerantní a chápavou paní.

Martin.
Přidáno:23.1.2009 12:57
Autor: martin (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist