Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: moščenička draga
Text: Zdravim a souhlasim. Italové se taky dovedou bavit hlučně. zažil jsem je po kempech mnohokrát, vrátí se třeba kolem 23 hod. ze City, vybalí vaříče.hrnce, hrnečky, lahve a lahvičky hory jídla, začnou vařit... hostina vrcholí mezi 1 až 3 hod ranní a druhý den kolem poledne mají ještě půlnoc, ale nikoho při tom nerušili, tak je to jenom jejich věc. Opakovaně jsem zažil jako sousedy v kempu kteří nerušili, respektovali soukromí druhých, nevstupovali půl metru do vchodu stanu mezi šˇůrky, neutírali se mi do ročníku na šňůře!!! apod. Apartmány nejsou kemp, když vám zpívajíci grupa Poláků kolem půlnoci vybalí gril a čoudem zamoží okolí v kempu. A ožralí Rusové( třeba v BMW s diplomat.espézetkou, ale na to tu není místo ... A "drobný"rozdíl tu je : pro Vás je 15 hlučných Italů - 15 platících zákazníků. Pro mě jen sousedé, kteří za ubyt. v kempu platí to stejné, co já. Náš zákazník, náš ... znáte to. Neříkám Vy, neznáme se, ale řada Chorvatů se narodila ve špatné zemi. Nemají kromě krásného moře a pobřeží nic moc jiného k obživě, ale svojí povahou a mentalitou nejsou nejlépe vybaveni pracovat v turismu a sloužit jiným. To právě takoví Italove doma v tomto fungují podstatně jinak, ale časem se jistě i Chorvati přiučí a polepší. Pro mě je třeba dobrou vyjímkou schopné podnikatelky v turismu pí.Frankovič. No, chtělo by to spíše povídat si u stolu. Měj te se, ať se daří! Zdravíme do M.D.
Přidáno:24.7.2008 17:09
Autor: takemusu (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist