Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: moščenička draga
Text: Opět zdravím naši neznámou přítelkyni Romy. Ano je to tak ...a i čas na cestě. Cesta je součást dovolené a na trase tam a zpět ztrávím do Makarské o den více na cestě! Nemluvě o podstatně větším riziku třeba i pokut za přestupky. Viz přízpěvky na toto téma. V chorvatsku netankuju ani nic neplatím. Z celnice Rupa do Moščeničky je to bez poplatků asi 40 min jízdy po vedlejších komunikacích..Kvůli cca nějakým 15 km nemá cenu na novou dálnici jezdit. Jak se znám v té fázi už mám v sobě 800 km z Prahy a ještě bych někam přejel ... Už jsem to tady napovídal až dost, Romy děkuji za pozvání(aby nelitovala, jsme jedlíci - ale ne vyžírkové/pardon/ a na oplátku dovozeme rádi požadovaný tovar. Bližší specifikaci zboží zadejte později. S českým pozdravem NAZDAR ! a všem ... a ještě - natéhle cestě jsem pokutu nikdy neplatil/ jedeme letos do M.D. po 14 té. A ježci tam ve vodě nejsou.
Přidáno:6.3.2008 16:48
Autor: takemušu (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist