Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: moščenička draga
Text: Zdravím Daru, dobrý den. Už to možná budí dojem, že v tom mám nějaký bussines, když tu propaguju pořád tu Moščeničku,anebo že jsem nějaký strejc, co z dlouhé chvíle nemá co na práci a dává rozumy do neznáma na tomto foru. NO, tak na tom druhym něco bude. Pozorně čtěte co jsem tu už uvedl. Platí: 1/ čím blíže k vodě bydlíš tím více platíš(mi těch 5-7 min chůze k vodě zvládnem každý den tam a zpět dvakrát, třikrát. Kdo ne , at se dál váli na pohovce s dálkovým ovlačem. 2/ chcete klid? Jeďte v termínech, které jsem tu už uvedl.Prázdniny letos začínají už 28.6., takže event.první 3 noclehy by byly o poznání levnější. O prázdninách platím tři osoby, stan, auto, taxa kolem 600 ,- kč za noc. zahrada se stromy WC, sprchy, plus užitečný přístřešek se stoly a lavicemi. Při průjezdu Moščeničkou uprostřed v záhybu silnice,kde začíná stoupání a cesty se rozdelují ihned zastavit u Tourist Office. Ani se tam ptát nemusíte, plechová cedule fialově natřená nese firmu fam. Frankovič, tak 120 až 140 metrů do stoupání je vpravo zahrada naproti vilka s francouzskými okny a tam zazvoňte. Podobných možností je tam samozřejmě více, priváty a apartmány - tak v 9 ti z 10 ti domů a vilek. mužete případně říci že Vás posílá p.Novotný z Prahy. Mějte se a někdy nashledanou.
Přidáno:5.3.2008 21:53
Autor: takemusu (neregistrovaný)

Zpět na téma "Mošcénička Draga"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist