Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: moščenička draga
Text: Ne, ale to nevadí. na to je horský průsmyk moc"horský". Z dalnice A2 se sjede u Klagenfurtu - asi po 286 km pěkné cesty po A2 z Vídně) okruhem po jižním okraji města (Industriegebie) až na křižovatku, kde nad semaforem je napis jak vrata - Unterloibel ! Doleva a pak krasná cesta horami( ne s karavanem). Je to osvěžující zpestření cesty, třičtvrtě nebo hodinku trvající ,jeli jsme tam asi 15 krát a nikdy zácpa , nahoře zase tunel a když na slovinské straně sjede te kopec, na slovinské straně jste po par kilometrech zase na dalnici směr Lublanja tam po okruhu opět highway směr Postojna, na mítnicích zaplatíte tak všehovšudy kolem 3 EU. U Postojna sjedete na směr Ilirska Bystrica přes Prestranek to je běžná Landesstrasse, jak říkaj Němci, ale dobra. A jak už jsem jinde uváděl přechod Rupa a pak už jen tak 45 min a jste na místě. Pozor! - od chorvatské hranice je nyní dálnice, z té co nejdříve sjedeme a uháníme po místní silníčce směr Opatijská riviera. Dalnice vede na Rijeku přes kterou mi nejedeme. A z Lovranu posledních 8 km a jste tam. Já, manželka a syn 12 - 14 dnů pod vlastním stanem(rad bydlím ve svým) na ploše 210 krát 240 cm, veškeré náklady 14 - 16 tis. Kč. bez nuzování, co se dá
platim kartou, na místě radi smění i koruny. Za ty peníze, to se vší úctou neumí žádná cestovka. Zajímavé je, že jsem za léta se nikdy v nabídce žádné naší CK s destinac.M.Drage nikdy nesetkal. To leda dále na jih Rabac(velké hotel komplexy). Pozdravujte zmrzlináře, nemaj konkurenci. ZDAR
Přidáno:29.2.2008 22:32
Autor: takemusu (neregistrovaný)

Zpět na téma "Moščenička Draga"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist