Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Mala Luka
Text: Ahoj.Mikino už jsem to psala jinde.Není všechno zlato co se třpytí.My tam loni také byli,myslím ve Fisu.Fotografie jedna věc a zkutečnost druhá.Pokud budeš mít dodrženo ubytování tak snad.Měli jsme zaplacený dvoulůžkový arartmán v nejvyšším patře s výhledem na moře a pan Tyl ho prodal ještě jednou.Svým známým. Ubytovat nás chtěl ještě s jedným manželským párem na přistýlku. POkoj byl úplně v přízemí,výhled do stromů.Balkon zároveň se zemí.Nebyli jsme jediní,kdo měl problémy s ubytováním.Co vím,z našeho turnusu 13 lidí. Nakonec ubytuje někde v okolí. Nic nebylo tak ,jak prezentoval v katalogu.Žádné švédské stoly,žádný výběr z menu,pláž písčitá?..v Omišu
Vše zachránil milý a obětavý pan řidič,který se všem maximálně věnoval.Vymýšlel zábavu a různé výlety do okolí,na kterých nás doprovázel.
Z dovolené ve Fisu mám jen jeden poznatek-arogantní majitel CA,pan Tyl se nám za vzniklou situaci nehodlal nikterak omluvit,i když byl celou dobu pobytu přítomen.Mě dokonce řekl,že jsem přijela jen dělat potíže.A proč?Protože jsem chtěla to,co jsem platila a ne s někým sdílet pokoj.Nenašel se nikdo,kdo by byl spokojen.Asi jsme měli smůlu.
Je tam jen jedna restaurace,ve které neměli ani obyčejný kafi a zmrzlinu jen jeden druh.Personál nebyl vůbec ochotný.
Okolí Omiše,Bašky,Makarské je pěkné.
Sama si udělej úsudek.Možná by to bylo jinačí,kdyby to nabízela jiná cestovní agentura.Nevím.Nebyli jsme spokojeni ani s prací delegátky.Tu jsme viděli vždy jen proběhnout
Přidáno:28.4.2008 16:59
Autor: vlastulas (neregistrovaný)

Zpět na téma "Mala Luka"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist