Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Pobyt v Brele.
Text: Včera jsem se vrátil z Brely a vše dobré, co se tady píše se mi potvrdilo. Bohužel mám i negativní zkušenost a to je spousta lidí. Ubytování pohoda, hůře se hledá, je asi lepší si rezervovat, i když my sehnali vcelku v poho. Apartmán vychází většinou minimálně 14 eur na osobu nebo více, podle vybavenosti a blízkosti k moři. Takže není nic divného, když zaplatíte okolo 20 eur za osobu a noc. Pláže čistý, domácí v pohodě a voda průzračně čistá. Noční život téměř žádný, snad v centru, ale ten jsme nehledali. Vrátím se k problému přeplněných pláží. Boj o místa začal hned po ránu, když začali lidičky běhat k moři a zabírat si fleky (některý si raději nechávali věci i přes noc, ale taky je ráno nemuseli najít, jako náši sousedi) a po desátý hodině už si nebylo téměř kam složit tělo. Nechci ani domyslet, co se děje v sezóně, páč jsme byli ujištěni místními, že teď už to nebylo tak strašný. Prej si máme naplánovat září, to je pak nádhera. Koukal jsem a apartmány se stále zvedají do výšky a přistavují patra, tak počítám do dvou let tam nebude k hnutí. To ale asi v celém Chorvatsku. Pokud má někdo zkušenost s podobnou lokalitou jako je Brela, budu moc rád o radu. Chtěl bych příští rok opět někam pod Split a nevím jestli to bude opět Brela. Zajímá mě spíš oblast blíž k Dubrovníku, ale nemám žádné poznatky. Děkuji o radu nebo tip sem nebo na mail.
Přidáno:31.8.2008 14:41
Autor: julas (neregistrovaný)

Zpět na téma "Brela"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist