Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Kam na Istrii ?
Text: Ahoj Eva,v sobotu sme sa vratili z Rabaca.Chodime do HR uz dlhsie a mame to schodene ,ale v Rabaci som bol 1-krat.Bolo to vlastne tak dost na rychlo ,pretoze mi oznamila firma s ktorou spolupracujem,ze si mozem vybrat zajazd,ale sa musim rozhodnut do 2-och dni.Rychlo som prezrel net a padlo mi do oka stredisko Rabac.A bolo to 11,9 som aj s manzelkou odcestoval.Dialnica je vlastne az do Rijeky a potom velmi pekna cesta okolo pobrezia Opatia...Plomin...Labin...Rabac.Stredisko ma peknu promenadu okolo mora od kempu az po dve zadudnute dedinky pri pobrezi.Promenada je klasicka obchodiky a krcmicky.My sme byvali v komplexe Mediteran,siet hotelov tam vlastni Valamar,ma toho viac po celej HR.Plaze su pri kempe je vacsia s malymi kamienkami a plytsou vodou,okolo promenady su skor male plaze kamienkove ale s hlbsou vodou.Voda ma prekrasnu farbu.Je tam pristav s moznostou fish-picnic vyletou na Cres,Losinj a Venezia.Pozicovna byciklov a skutrov.Ak mas auto ,vylety Porec,Pula aRovinj.Mesto labin ,ktore je cca 4-5 km je prekrasne,myslim tym stare mesto,uzke ulicky a muzeum a duch starych domov.Nam sa tam velmi pacilo a chceli by sme tam ist aj s detmi 2010.Samozrejme ,snorchlovanie je super,same rybicky atd.Dufam,ze som Ti trochu pomohol.
Přidáno:21.9.2009 14:06
Autor: rene (neregistrovaný)

Zpět na téma "Istrie"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist