Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Omiš Duče
Text: Bol som v Omiši Duče pred 2 rokmi . Išiel som sám busom . Dorazil som tam asi o 5 ráno . Ubytko som zohnal do 40 minút . Pláže v Omiši a smerom na Duče sú pieskové a na môj vkus dosť plytké . 100 do mora a stále máte more po hrudník . Keď je veľa ľudí voda sa rozkalí a nie je veľmi čistá . Chodil som sa kúpať pár km za Omiš smerom na Makarskú . Kamienkové pláže a čistá voda . Omiš celkom fajn . Úzke uličky a plno reštavrácií. Dá sa splavovať rieka Cetina . Chodia tam aj horolezci , super kopce . Ja som vyliezol na bralo za Omišom . Je tam stará pevnosť a super výhľad . Jedna pevnosť je aj v meste a tiež super , ale tam musíte zaplatiť . Keď som liezol na tú pevnosť nad Omišom stretával som väčšinou českých bratov. Dá sa tam vyliezť aj s detmi , ale je to dosť strmé a musíte dávať pozor kam šlapete . Cesta je značená len farbou na kameňoch .Zoberte si zo sebou veľa tekutín . Ja som vypil 2 flašky kým som vyliezol hore a potom som sa tešil ako si dám chladené pivko dole v meste . Priamo v Omiši nie je premávka tak strašná ale ak sa ubytujete v Duče tak tade prechádza hlavná cesta a je dosť rušná . Mám kopec fotiek ak by ste chceli . Ahoj Erich
Přidáno:1.3.2010 00:45
Autor: Erich (neregistrovaný)

Zpět na téma "Duće u Omiše"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist