Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta přes Maďarsko?
Text: Letos 2006 jsem jel v červnu do chorvatska ostrov KRK. Vyjížděl jsem v 22hod. z Ostravy a na místě jsem byl v 9hod. během cesty pauza cca1hod. na spánek a relaxaci, jinak jen krátké čur pauzy. jel jsem Ostrava, Brno , Mikulov, Vídeň, Graz, Maribor,Zagreb, Karlovac, ostrov Krk - Baška. Předtím, když jsem jel do Rabacu, tak jsem jel opět přes Rakousko a jen jsem projel celé Slovinksko po dálnici a poté na Opatiji a Rabac. Zde jsem zůstal viset v Chorvatsku v zácpě (střídání turnusů a aby to nebylo málo dělali v Opatiji nový asfalt). Obě trasy jsem dával v 1/2 června. na hranicích vše v poho (ale při cestě na zpět fronta v Mikulově letos asi 2km před benzínku SHELL), chce to vybrat spávné načasování (doporučuji hraniční přechody kde odbavují jen čechy a rakušáky, ale ty jsou do 22hod. otevřeny). A Vídeň ta byla v pohodě značení přehledné jen je tam více aut, ale to řidiči z menších měst těžce chápou (velké město = hodně aut). Jen manželka zlobí, že chce přes Maďarsko a tam mám obavy z toho co se tu píše. Když jedu na dovolenou, tak chci být na místě co nejdřív a nejpohodlněji (od toho jou dálnice). A když tam není dálnice tak v obci 50km/hod a mezi rychleji o 40km/hod to je terno a spotřebou paliva jsem na tom stejně. A navíc na silnici člověk předvídá, ale zvíře ne. No nevím kudy pojedu příští rok, ale přes Maďarsko se mi nechce uvidíme (pokud pojedu, tak dám vědět zda to za to stálo). Já za sebe raději dálnici - Rakousko (asi jsem vždy štěstí).Karel
Přidáno:30.12.2006 18:15
Autor: Karel (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist