Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Crikvenice
Text: Musím teda říct,že jsem byla nadšená s Crikvenice.Pláže jsou tam s malými kamínky podél krásné promenády s palmami.Hned u pláže dětské hřiště okolo i borovice takže je tam i dostatek stínu pro děti.Moře čistý a vstup pozvolný,a je tam i placená písečná pláž s topogánem.Městečko krásně žije žádná nuda,spousta možností na výlety.Jen teda skoro každý ubytování je do mírného kopečka,my chodili přes schody.Neměnila bych,byla jsem táda že jsme v centru a ne na okrajích Crikvenice kde už se mi to tak nelíbilo.Je pravda,že už tam pak začalo být víc lidí než mám ráda.Jen co bych vyměnila přístě je cestovní kancelář Kellner.Organizační schopnosti dopravy katastrofální.Vysadili nás ráno 4.30h a čekejte do 8h.V ceně měly být i služby delegáta.Tu jsme ovšem viděli jen 2min v autobuse,že soukromé apartmány nemá na starost.Dobu odjezdu jsme nevěděli až do posledního dne.Takže už jsem zase poučená.
Přidáno:9.7.2009 09:52
Autor: Svatka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Crikvenica"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist