Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta přes Maďarsko?
Text: Ahoj všem.Mohu potvrdit a podepsat skoro vše, co zde je psané o cestě přes Maďarsko.Jel jsem tu trasu letos po třetí a myslím, že je určitě klidnější než rakouská větev.Možná mám štěstí,ale ani jednou jsem nepotkal zvěř na cestě, vyjma té, která již byla přejetá.Při cestě do Chorvatska projíždím navečer Maďarskem a kolem 22h jsem na Chorvatských hranicích.Potom přes Čakovec na dálnici a dále na jih.Zpět najíždím do Maďarska kolem půlnoci, po cestě si odpočinu i někde na odpočívadle a kolem páté ráno jsem na Slovensku.A také se mi vloni podařilo pověsit se na kamion z Frýdku a celé Maďarsko jsem projel za 2,5h - upaloval skoro stovkou celou dobu a jen na kruháčích zvolnil.Jediné negativum bylo, že letos jsem jel v pondělí večer a na hranicích se Slovinskem byla kolona kamionů dlouhá 12km.Takže posledních 12km jsem absolvoval protisměrem, ale naštěstí byl proti mně provoz téměř nulový, tak se to dalo bez problémů zvládnout.Příští rok jedu opět stejnou trasu.
Přidáno:1.10.2006 13:52
Autor: Zdeněk (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist