Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Gradac
Text: Ahoj, možná že Ti pomůže i můj názor na hotel Laguna v Gradači.
Hotel jsou dvě budovy, navzájem spojené proskleným koridorem, s výtahem, balkony jsou po stranách hotelu, ale nemusí být ze všech pohled na moře, záleží na přidělení pokoje.
Při pohledu od moře, levá budova (je v ní recepce), je podle mého názoru pro ubytování lepší, v pravé budově je jídelna s kuchyní a pokoje nad kuchyní není asi to pravé (od časného rána hluk, a odér z vaření). Pak jsou tam pokoje, mezi oběma budovami, ze kterých asi není vidět nikam, ale to nedovedu posoudit - já při našem 11 denním pobytu v červnu 2006 jsem byl ubytován ve 3. patře, včele levé budovy a tomu pokoji příslušela veliká terasa. Její nevýhoda byla v tom, že byla přes den tak rozpálená od slunce, že se na ni nadalo vyjít. Takže ubytování záleží od štěstí.
Pokoje klasika pro 2*, 2 lůžka,noční stolek s lampičkami, stolek s televizí s programy HR a I,+ 2 židle, v předsíni vestavěné skříně, koupelna s vanou a WC (dohromady), na terase plast. stolek a 2 kovové židle. Úklid každodenní, výměna ručníků na požádání.
Stravování - šv. stoly, snídaně 7,00 - 9,30, 2-3 druhy salámu, tvrdý sýr, op. kousky klobás, smaž a vař. vejce, jogurty, lupínky, med, koláče atp. K pití káva, mléko, čaj,
naředěný džus. Večeře 19,00 - 21,00 1 jídlo rybí, většinou filé nebo makrela, a 2 jídla normální masitá, se šťávou, omáčkou, brambor, rýže, těstoviny, různé saláty, kompot, zmrzlina. Pokračování v dalším příspěvku.
Přidáno:18.3.2008 15:29
Autor: lubin (neregistrovaný)

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist