Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Murter
Text: Čaute,
bol som dovolenke na ostrove Murter v mestečku Murter v r. 2008 a idem aj tento rok a doporučujem, pretože Murter je super dovolenka s krásnou prírodou. Dovolenka zväčša pre dovolenkárov ktorí si chcú oddýchnuť. Nie je to dovolenka ako vo Vodiciach ludia hlava na hlave praví opak bol som pozrieť na aute neodporúčam. Bol som ubytovaný na ulici Pod Raduč a túto ulicu odporúčam najviac, pretože je to slepá ulica priamo pri mori ani jedna ulica nie je tak blízko mora a vilky sú od mora 30-50 metrov prejdete cez cestu a ste pri mori. Pokial sa ubytujete sa na ulici Pod Raduč, pretože vilky su postavené na pokraji kopca Raduč odkial je krásni ale naozaj krásni výhľad na more a národný park Kornati kam taktiež odporúčam isť sa pozrieť je to veľa asi 150 ostrovov na jednej kope v diaľke asi 15-20 km samozrejmä vidno iba niekoľko kam organizuju z Murtera aj výlety loďou. Podľa toho ako ďaleko budete ubytovaní od 5-10 minút prídete pori mori na pláž Slanica. Menšia pláž ale veľmi vhodná napr. pre deti dlho je malá a čistučká voda. Na druhom konci ulice je pláž Čigrada a za kepom je krásna zátoka a krásna kúpanie kam chodia aj nudisti. Murter je maličke mestečko s niekolkými reštauráciami, samoobsluhou s názvom Konzum, benzínovou pumpou. Na ostrov sa dostanete po padacom moste. Pokiaľ chcete mám foto ktoré aj pokytnem mailom: marcelvasek@post.sk Dovolenku na ostrove Murter vrele odporúčam pretože ak tam pojdete podľa mňa nič tým nepokazíte a určite sa tam vrátite.
Přidáno:20.5.2009 13:23
Autor: Marcel (neregistrovaný)

Zpět na téma "Murter"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist