Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta do Chorvatska v sobotu
Text: Vůbec neměj obavy, ty katastrofický scénáře jsou ojedinělý, vždyť tam jezdí každý rok milion čechů a stěžovatelů na kolony je jen pár. Já osobně jezdím tak, abych kolem 21 hod překračoval české hranice, ve 22 hod projíždím Vídní, provoz je hustší, ale nikdy jsem nestál , po půlnoci jsem na slov. hranicích max. 20 minut, kolem 1 hod na chorvatských hranicích opět max. 20 minut, a první problematické místo pro tunel Mala kapela projíždím ve 3 v noci a to je provoz minimální, druhé problematické místo tunel Sveti rok projedu mezi 5a6 hodinou ranní a to je stále v pohodě, a kolem 8 jsem většinou na místě, jezdíme do míst mezi Zadarem a Omiší. Naposled jsem byl začátkem července, a jediné místo, kde se jelo krokem bylo těsně před Omiší,cca 5 km, ale to bylo kvůli sobotnímu trhu, že tam policajti pouštěli nesmyslně lidi přes přechod, místo aby pustili kolonu aut. Je pravda, že švagr, který se cetsou coural dojížděl do Omiše kolem poledního, a tu kolonu měl již od Splitu, což je asi problém vždy sobotního rána, ale pokud se jede zavčasu přes noc, tak není čeho se bát
Přidáno:3.8.2007 16:59
Autor: steeve (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta do Chorvatska v sobotu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist