Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Istrie - Zelena Laguna
Text: Zdravím Evo,kemp v Zelené Laguně neznám,ale trávili jsme dovolenou poblíž Poreče od cestovky a poslední den nás odvezli na ZL a tam jsme čekali celý den ,až nás naloží,to místo je kolem hotelů,měli jsme přístup k bazénu,klid tem byl,jste krytá stromy což je dobré,jsou tam WC,koupite tam zmrzlina a přístup k moři byl jak pro malé děti,tak pro dospělé.Do města Vás zaveze vláček a Poreč je pěkná spousta památek a obchůdků.Také jsme byli na FIsh-pikniku to je výlet lodí ochutnávka grilované ryby,saláty a rakyje,koupání na ČERVANÝCH ostrovech.Bylo to pěkné,ale mi měli zimu a vadili nám ježci musíte mít obuv.Lepší mi to připadalo,právě na té Laguně tam jsme boty nepotřebovali.Ale přístup tam měli jenom ti co tam pobívali.V karavanu jsme nikdy nebyli,protože moje rodina,chce mít svoji toaletu a sprchu,ale to neznamená,že je to špatné,já Vám spíše popsala okolí.
11.1.2007 11:50
Monika
Přidáno:11.1.2007 11:54
Autor: Monika (neregistrovaný)

Zpět na téma "Zelena Laguna - Istrie"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist