Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Ostrov Vis
Text: Čau. Na Visu jsem byl před 2 roky, konkrétně v Komiži. Též jsem byl v Omiši, Brele, Drveniku, Korčule. Takže srovnávat mohu. Vis je zatím to nejhezčí místo jaký sem kdy v Chorvatsku poznal. Byl jsem tam se třemi dětmi. Je to klidný ostrov, Komiža je nádherná, v krásním zálivu obklopená kopci. Na ten nejvyšší ( Hum ) se dá vyjet autem. Krásný pohled na Komižu. Jinak dále jsem navštívil zátoku Stinivu - paráda, žel dost náročně přístupná z pevniny. Byl jsem i v Rukavacu, tam je písečná pláž. Městečko Vis zdaleka nedosahuje krásy Komiže. Jinak v Komiži jsou pouze oblázkové pláže. Ale i některá negativa jsem tu zpozoroval- v moři byly asi 3 dny medůzy, které tam naplavil proud a též obrovský hovada připomínající sršně, ale sály pouze krev. Ve městě to bylo v pohodě, ale jakmile si vyrazil do přírody, bylo to nepříjemný. Ale jeden místní dědeček, který si mě stopnul při mojí projíždce po ostrově říkal, že je to pouze sezóní. Jinak k Titový spilji nemá ani cenu chodit - pouze díra do skály. V případě konkrétních dotazů jsem na mejlu
Přidáno:4.6.2008 14:16
Autor: Lukkass (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ostrov Vis"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist