Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Češi jsou neukázněý řidiči
Text: Tonky, Tonky, milý matematiku.
ŘP mám vydán v květnu 1962. Tzv. plnou trojku v červnu 1965.
Když napíši dvacet let tak to je cca. dvacet let. Jinak : měsíc 24 směn - za rok to je tak 276 směn /dovolená a další je mimo/ no a za přesně 21,5 roku je to 5934 směn. No a děl synku a vyjde Ti 421 km denně. No a když počítám v dalších dvaceti letech různé záskoky za ostatní kolegy - což bylo tenkrát běžné - tak mi vychází, že jsem mohl na toaletu několikrát denně. V té době jsem jezdil jako "panskej kočí". Jedna jízda s ředitelem : HK-Praha-Turnov- Slatiňany-HK /z Turnova do Slatiňan jsem vezl ředitelově vnučce panenku s kočárkem/ A takových akcí bylo. Vydělával jsem slušné peníze . Také 5,500,- kčs hrubého - když by bylo měsíčně 180 hod je to nějakých 27,-kčs/hod. bylo by fajn. Jenže hodin bylo i 320 a najednou to dalo jen 18,- kčs/hod. O osobáku se nemá cenu bavit - jenom na soukr. Volvu mám 340 tis. na BMW jsem měl také přes 300 tis. A se služební carevnou Volhou - to byly tvrdě vydělané peníze. Ráno na šest do Prahy, Praze celý den čekáš a večer domů. 4 hod jízdy a 8 hod čekání.Hrůza. Od auta nemůžeš odejít na procházku. No a kdybys chtěl svézt na motocyklu - i ve svěm věku jsem schopen jezdit "ucho po zemi". Jo na motoru jsem spadl několikrát ale to nebyla dopr. nehoda.
Prostě sečetls jabka a hrušky dohromady a to přeci nejde. To Vás to ve škole neučili? Prostě jsi z toho udělal super džungli.
Přidáno:17.8.2010 09:06
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Češi jsou neukázněý řidiči"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist