Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Do Chorvatska přes Maďarsko
Text: Včera jsem se vrátil z Chorvatska,jel jsem již třetí rok stejnou trasu přes Maďarsko a dle některých příspěvků tady na foru jsem chtěl jet jinudy.Přes Rakousko nejezdím a tak nemohu srovnávat,proto jsem zvažoval cestu po dálnici. Bohužel,pokud bych jel po celé dálnici až do Budapešti,dle navi bych najel skoro o 200km víc a pokud bych sjel u Gyoru,tak zaplatím poplatek a stejně se nevyhnu části cesty po okreskách a navíc si najedu.Tak jsem navzdory všem odstrašujícím příspěvkům tady riskl vyzkoušenou cestu. Vyjížděl jsem v neděli kolem 20.00 z Havlíčkova Brodu, dálnice Brno(naše celoroční DZ),Bratislava(tam měsíční slovenská DZ za 300kč),za hranicema Maďarska na Rajku,Mosonmagyárovar,Czsorna,Szombathely,Kormend,Zalaegerszeg,Nagykanizsa a dále se držet na Letenye-rovně po silnici č.7, ne na dálnici a přímo k přechodu Goričan.No a za přechodem po dálnici na Zagreb,Karlovac atd.Navi mne vedla bezchybně, pouze u Letenye mne tlačila na dálnici.Nazpět jsem se vracel stejnou cestou ve čtvrtek večer.A co se týká těch negativních zvěstí,vezmu to postupně(bavíme se o Maďarsku).Kamion jsem ve svém směru potkal jeden na cestě tam a jeden na cestě zpět, zvíře jsem v noci neviděl ani jedno.Celníci v pohodě,jen nám pokynuli a celnice prázdné-zdržení 0.Špatné silnice?Nevím,nevšiml jsem si, mám Citroena C6, ale pro lidi v etalonech typu Octavia, Passat a podobných kostitřasech to může být trochu nepříjemné,jen mi to nepřijde horší než u nás.Dvě krátká omezení asi 300m na semaforech,jinak O.K.
Přidáno:25.7.2010 00:02
Autor: Karel (neregistrovaný)

Zpět na téma "Do Chorvatska přes Maďarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist