Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Objížďka Slovinsko
Text: V tomto s Vítkem souhlasím. A přidám svoji trasu :
Klasický sjezd na 226 směrem na MURECK dále na Sloveniji - LENART a dále na PTUJ . Tak tam potom dvě možnosti

a) po místních silničkách na č. 9 a MACELJ.

b) z PTUJE na ORMOŽ ale odbočím ve vesnici SPUHLJA doprava č. 228 na MARKOVCI, BORL a hraniční přechod ZAVRČ a valím po D2 na Dubravku Križovljansku a VARAŽDIN. a na dálnici směr ZAGREB.
pokud před Varaždinem odbočíte ji v Hraštici nic se neděje. Pokud až přes Varaždin také dobře.
PTUJ - Varaždin - ZAGREB - Je takto asi o 20 km dál než Ptuj - Macelj - Zagreb ale klídek, pohodička a o mnoho menší provoz. A pěkná nová cesta a zajímavé vesničky, jedna se jmenuje Sračinec. Moc fajn.
Dovoluji si tvrdit, že touto cestou jsem rychlejší než na Macelj. Jo, potom mne předjedete ale jenom proto že se cestou kochám. I to je pro mne součást dovolené. Pardon, důchodci mají dovolenou celý rok. Že ano.
Jenom odvážný dobrodruh se pustí na Pesnicu a přes H na Šentiljsku cestu a dál přes Maribor na Miklavž a dál na Ptuj. Důvody mám a vím o čem je řeč !!!!!
Přidáno:22.7.2010 08:38
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Objížďka Slovinsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist