Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: stara cesta
Text: Po Staré už nikdy.Jeli jsme do Plitvic,ty tu cestu vynahradili,ale jed tam jen proto abych ušetřil pětistovku,tak to už ne.Souhlasím,že cesta není závod,nadruhou stranu po staré silnici(č.1) už nikdy nepojedu.Je to za trest.Karlovac-Plitvice to je magořina,chvílema jsem nevěděl,jakou rychlostí mám vlastně jed.Les bez domů označen jako obec,když začnou konečně domy tak zvýšená rychlost na 70km/hod a nebo konec vesnice.Za mnou kolona aut,protože jsem tu četl,že tam policie ráda měří,jel jsem tak jak jsem si myslel že se má.Na 60km 2x policie(asi bez radarů-neviděl jsem je),každých 10-15minut jsem zastavil a pustil kolonu před sebe.Je fakt,že ač jsem je evidentně zdržoval,nikdo nezatroubil,nezablikal neťukal si na čelo.Jen mě na plný čáře předjížděli,klidně i před zatáčkou.Protože jsem měl v autě dva malé syny a ženu,zařekl jsem se po „staré silnici„ JIŽ NIKDY.Je to o život a o zblbnutí,dálnice o 1.000% bezpečnější!Plitvice ale stály za to.Nejsem závodník,nikam nespěchám,ale na starý silnici je to hrůza.
Přidáno:9.7.2010 21:06
Autor: Mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "stara cesta"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist