Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Chorvatsko přes Maďarsko - dálnice - co zadat do navigace
Text: Zdravím, omlouvám se za založení nováho vlákna, ale potřeboval bych poradit. Nejsem typ na cestování a do Chorvatska jsem jel dvakrát přes Maďarsko mimo dálnice podle navigace bez problémů po zadání průjezdních bodů. Letos bych rád použil dálnice v Maďarsku v plném rozsahu, nevadí mi, že si zajedu pár kilometrů. Problém pro mne je, že pokud zadám jako průjezdní bod Gyor, hned za ním mne to táhne mimo dálnici kratší cestou, pokud zadám Budapešť, táhne mne to až do města a potom zase zpět.Je možno zadat jen cestu po dálnici, když všechna města leží mimo dálnici a po jejich zadání logicky navigace směřuje do nich? Asi bych se dle cedulí zorientoval, ale je pro mne pohodlnější držet se navi, protože pojedu v noci se 3 malými dětmi, tak bych nerad někde bloudil, když to tam neznám, obzvlášť v Maďarsku.Prostě bych potřeboval najet v Brně na dálnici a jet po ní bez přerušení až do Chorvatska. Moc se omlouvám všem zkušeným cestovatelům a uživatelům GPS za asi dost stupidní dotaz, ale moc by mi to pomohlo.Mám navigaci TomTom GO 920. Moc děkuji všem.
Přidáno:6.7.2010 16:20
Autor: Karel (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko přes Maďarsko - dálnice - co zadat do navigace"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist