Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Přes Maďarsko ale ne po dálnici
Text: Pokud spočítám trasu z Rajky do Varaždinu, kde se obvykle setkávají na chorvatské dálonici ti, kteří jedou přes Maďarsko po č. 86 nebo po dálnici, tak po dálnici je to 422 km a po č. 86 261 km. Po dálnici přes Budapešť je to oproti silnici č. 86 tedy o 160 km delší trasa. Já jezdívám v neděli, kdy na 86 není prakticky žádný provoz. Proto je mně ta kratší trasa příjemnější. Ale každý, jak se mu zlíbí. Někdo rád hltá dálnice, někdo zase raději kratší trasu. Časově vyjdou obě trasy stejně, resp. já těch ušetřených 160 km po č. 86 mohu věnovat přestávkám. Z Rajky do Lendavy po č. 86 běžně jezdím za 3 hodiny i se dvěmi přestávkami po 15 minutách a to v obcích dodržuji max. povolenou rychlost. Podotýkám, že v neděli, kdy nejezdí kamiony a nic mě tedy nezdržuje. Zpět na sever jezdím v pátek. Proti mně na jih kamiony jedou. V mém směru na sever prakticky žádné. Proč, to nevím.
Přidáno:3.7.2010 17:09
Autor: Tonda (neregistrovaný)

Zpět na téma "Přes Maďarsko ale ne po dálnici"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist