Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kde se vyplatí tankovat?
Text: Ahoj všichni, v úterý jsem se vrátil z Chorvatska a tankoval jsem 2x na chorvatské dálnici. V obou případech byla cena stejná za Eurodiesel BS 7,91 kun ( cca 27,30 Kč). Bylo jedno jestli se jednalo o benzínky OMV, SHELL, TIFFON nebo INA, všichni mají stejnou cenu. Toho by se měli držet u nás. Plně naložená Š-Octavia 1.9 TDi s 81 kW motorem mi brala se zvýšeným odběrem el. energie - autorádio, klima a děti občas sledovali DVD - průměrných 5,5 l. Také auto jelo lépe do kopců, zdalo se mi, že je to nějak kvalitnější nafta než u nás ?! Takže jsem si na vlastní kůži a naftový motor Octávky vyzkoušeli, že o článcích v Automotorevue a jiných motoristických periodikách, kteří popisoval chorvatskou naftu o poznání kvalitnější, než u nás - NĚCO BUDE. Takže z osobní zkušenosti doporučuji, tankovat v Chorvatsku. Mějte a šťastnou cestu všem co se tam dolu na Jih Evropy ještě chystáte. Milan.
Přidáno:3.9.2010 22:03
Autor: Milan Bajcura (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kde se vyplatí tankovat?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist