Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Jede někdo do Supetraru na Brač??
Text: Tak Pliva je dobra plaz,je situovana k moru,hned za hotelmi,vedla je kludnejsia plaz,ale spinavsia od piesku.Ja chodim vacsinou na Banj,to je od plivy smerom do mesta,ale tam niekedy je viac ludi.
medzi plivou a Banj je pozicovna skutrov a atrakcie-banan,koleso...restiky s fastfood samozrejme.k obchodu zides priamo z Puta iseljenika dolu cestou je to Studenac,celkom slusne napleny tovarom.Samotna ulica je na kraji Supetru neviem ci prva alebo druha dolava,stale sa tam stavia,su tam luxusne app aj starsie domy.Sama ulica je ticha ale dolieaha tam hluk z miestnej ,,autostrady,,z blizkeho lesa pocut cvrckov.Rozhodne si zoberte nieco proti komarom nanoc do elektriky,niekedy daju zabrat,zalezi na roku.Ako som spominal je to dalej od mesta a plazi ale neva ja chodim vzdy peso mam to dvakrat denne ako liek.Ak Vam vyjde pocasie,tak zazijete super pobyt.Treba vsak aj pobehat ostrov autom.Cely je krasny Vidova gora,Bol,Skrip,Pucisca,Splitska,Milna....Kultura je tiez,pozrite Kulturno ljeto Supetar na www.Toto leto su tam aj Thaiboxeri,kazdy stvrtok folklor,letne kino.Z Pucisca som dostal mail je tam ribarski vecer,ale ja uz budem doma,nemaju presny termin ale1-12.8.Ak budete vtedy pozrite si ho.Byva aj v Sutivane,ale na vyveske sa dozvievte vsetko.
Přidáno:23.6.2010 06:53
Autor: jardo (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jede někdo do Supetraru na Brač??"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist