Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: VšEM CO JEDOU POPRVE!!!!!
Text: Zdravím Marcy,chci se podělit osvou zkušenost.Dříve by mne nikdo do apartmánu nedostal ani omylem, mít dovolenou a vařit, to určitě.Ale jednou jsem to zkusila a ted nedám dopustit. Hlavně když jsou děti,které nerady snídají je ap. ideální řešení.Pokud si chcete vézt jídlo sebou- pokud to chorvati dovolí-jsou dvě možnosti,obě mám vyzkoušené. Mražení-jídlo uvařím,po vychladnutí vložím do mikr.sáčku a zamrazím,nebo podusím maso jen na cibulovém,nebo zeleninovém základu,horké přendám do sklenic a 20 min. zarexuji, pak co nejdříve schladím a uložím do ledničky.V jedné sklenici je maso minimálně na oběd pro 4člennou rodinu,těsně před odjezdem vložím sklenice,nebo zmrazené jídlo do chladícího boxu s chl. vložkami-stačí 2 ks.a ten po cestě neotvírám.I po 19 hod. trvající cestě je vše ve zmrazeném stavu .K přípravě oběda nebo večeře stačí zmrazený pokrm ráno vyndat,nechat rozmrazit a pak jen ohřát.Zavařené maso jen hodím na pánev a dle fantazie doplním tu zeleninou ,kečupem,ovocem,kořením a pod.Velmi chutné jídlo je v cuku letu hotové,Pokud manžel zatím připraví zel. salát, nemá to chybu,a to musím říct,že já osobně jsem rozmazlená službami 3 a 4hvězdičkových hotelů včetně all inklusiv.K cestě můžu dodat jen to,že máme vyzkoušen odjezd brzy ráno, o půl noci,i během dne. Nejvíce se mi osvědčil odjez kolem 8 hod. večer, děti chvilku koukají a pak usnou a spí téměř celou cestu.Na Istriji nám to trvá cca 9 hod.a to děláme časté zastávky na protažení a kávu.Zdravím aprima dovču. Miki
Přidáno:2.6.2008 11:34
Autor: miki (neregistrovaný)

Zpět na téma "VšEM CO JEDOU POPRVE!!!!!"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist