Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Dialnicny obchvat Budapesti
Text: Nepíšeš kde ideš, tak predpokladám, že do chorvátska. Chodím posledné tri roky takýmto smerom a je to fajn. Pri Váci nabehneš na rýchlostnú cestu 2/A, alebo po novom M2 a ideš stále až do Budapešti. pred Budapešťou na chvíľočnu ma M3 a asi po km až dvoch doprava na centrum. Tu sa napojíš na MO a obídeš celú Budapešť až kým sa nenapojíš na M7 smer Balaton. Musím povedať, že celý okruh MO okolo Budapešti je pomerne dlhý /cez 70 km/ pri polovičnej trati je to okolo 34 km. Ale je prehľadný a rýchly. Ja jazdím priamo cez Budapešť okolo Vidam parku, ďalej cez Rákociho ulicu, Ersébet híd, /Alžbetin most - biely/ a tam za Dunajom je prvá križovatka vpravo /dobre vyznačená/ kde sú už značky na nájazd k dialniciam M1 a M7. Niekoľko km je cesta spoločná, potom M1 odbočí v pravo a M7- tá tvoja - ide rovno. Všade značky smer Balaton. Aj vodorovné nápisy na vozovke. Niet kde zablúdiť, ak ano dá sa nájazd znova zopakovať neskoršie. takto ušetríš cca 20-25 km. Neboj sa cesta cez Budapešť je dostatočne rýchla a zápchu som ešte niody nezažil.
Tak smelo do toho.
PS. Známka HU na hraničnom prechode a tesne za ním, alebo na najbližšiej pumpe /každej/ a rozumejú slovensky. M2 po Budapešť nie je spoplatnená, tak zakúpenie môže byť aj neskôr.
Přidáno:11.6.2010 19:30
Autor: Jaje (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dialnicny obchvat Budapesti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist